موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه کردستانموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه کردستان
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

درسال ۱۳۹۴ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکز فرهنگی ورزشی در برخی از استان‌ها از جمله استان کردستان و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه براساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر گردید. از ابتدای مرداد ماه ۱۳۹۴ بهره برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده مؤسسه ایثار واگذار شد که با الحاق این مراکز به مؤسسه ایثار مؤسسه جدیدی تحت عنوان مؤسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار تشکیل گردید.                            

مراکز و امکانات شعبه کردستان

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  مرکز توانخشی ایثار با هیدروتراپی و فیزیوتراپی خود مجهزترین مرکز توانبخشی در سطح استان (جهت آبدرمانیو سایر توانبخشی ها) می‌باشد.

  درمانی و توانبخشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  سالن ورزشی چند منظوره و سالن بدنسازی ایثار مجهز به پیشرفته‌ترین و بروز ترین و همچنین استخر ایثار با امکاناتی نظیر سونا، جکوزی، آموزش شنا، اتاق ماساژ دارای رتبه “درجه یک” از اداره ورزش و جوانان شهرستان سنندج در حال فعالیت می‌باشند.

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • آمفی تئاتر و سالن همایش ایثار با امکاناتی نظیر اتاق فرمان، سیستم صوتی و تصویری بروز و قدرمند با ظرفیت ۱۸۲ نفر و همچنین رستوران ایثار با سرو انواع غذاهای ایرانی با ظرفیت ۱۵۰ نفر در این مجموعه درحال ارائه خدمات می‌باشند.

  رستوران‌ها و سالن‌های همایش و کنفرانس

 • این هتل واقع در مرکز شهر سنندج در فضایی بسیار عالی و دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت پذیرش ۷۰ نفر در حال ارائه خدمات می‌باشد.

  هتل‌ها و اقامتگاهها